اطلاعیه شماره 1 مراسم اربعین سال 1396

 اطلاعیه شماره 1 مراسم اربعین سال 1396

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 1 مراسم اربعین  سال 1396

قابل توجه اتباع محترم افغانستانی و عراقی

      بدینوسیله به اطلاع می رساند به‏ موجب مصوبه ستاد محترم اربعین اداره کل محترم امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ، دفاتر کفالت اجرای عملیات ثبت نام و اعزام اتباع خارجی ساکن در کشور به مراسم عبادی ،سیاسی اربعین را بر عهده خواهند داشت  و به این لحاظ  مدیران و کارکنان دفاتر کفالت توفیق خدمت به زوار حرم عشق را لطفی عظیم از فضل پرودگار متعال دانسته و به آن افتخار می نمایند.

      بنا به مراتب متقاضیان محترم لطفا به نکات ذیل توجه فرمایند:

1.        عملیات پیش ثبت نام اعزام به راهپیمائی اربعین از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 96/6/21 در کلیه دفاتر کفالت کشور آغاز و در ساعت 14 روز پنجشنبه 96/6/31 پایان خواهد یافت.

2.       کلیه اتباع محترم افغانستانی و عراقی دارنده0 گذرنامه دارای اقامت معتبر، کارت آمایش 11 و هویت 10  و نیز کلیه افرادی که با شرکت در طرح سرشماری ، رسید شرکت در طرح سرشماری را دریافت نموده ‏اند ، مشمول پیش ثبت نام خواهند بود.

3.      هر یک از اتباع افغانستانی و عراقی واجد شرایط فوق و متقاضی عزیمت به عتبات عالیات در اربعین حسینی صرفاً باید به دفتر کفالتی که در آن دفتر دارای پرونده می باشند، مراجعه نمایند.

4.       چنانچه افردی مایل باشند که بصورت گروهی و خانوادگی به عراق عزیمت نمایند .اما در دفاتر کفالت مختلف یک استان دارای پرونده هستند، این امکان در مرحله "ثبت ‏نام نهائی" به منظور ایجاد گروه های مشترک در قالب ظرفیت اتوبوس پیش بینی شده است و در زمان اجرای "ثبت‏ نام نهائی" اقدام خواهد شد.

5.      اجرای مرحله "پیش ثبت ‏نام"در طرح اربعین رایگان می باشد.

. لذا با توجه به محدودیت زمان از زائرین محترم درخواست می شود در اسرع وقت به دفتر کفالت مربوطه مراجعه و عملیات پیش‏ ثبت‏ نام را انجام و رسید "پیش  ثبت‏ نام در  اربعینسال 96" را دریافت نمایند.عملیات "ثبت‏ نام نهائی" از اوائل مهر ماه آغاز و جزییات آن طی اطلاعیه ‏ای متعاقباً اعلام خواهد شد.
 روابط عمومی کانون انجمن‏های صنفی دفاتر کفالت اقامت و اشتغال اتباع خارجی
 20شهریور 1396
 
تاريخ: ۱۳۹۶/۶/۲۰