۱۶ هزار ويزاي اربعين صادر شد

 ۱۶ هزار ويزاي اربعين صادر شد
سخنگوي ستاد مرکزي اربعين با بيان اينکه اتباع افغانستاني مي‌توانند با مراجعه به دفاتر کفالت و دريافت رواديد، مهياي سفر اربعين شوند، گفت: تا به امروز(95/8/20) ۱۶ هزار ويزاي اربعين صادر شده است.

حميد رضا گودرزي؛ درباره جزئيات حضور اتباع افغانستاني اظهار کرد:‌ اتباع افغانستاني ساکن در ايران که تمايل به سفر عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني را دارند، مي‌توانند با مراجعه به دفاتر کفالت و دريافت رواديد به اين سفر مبادرت کنند.
وي ادامه داد: هموطناني هم که قصد سفر به عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني را دارند، بهتر است تا در سامانه سماح ثبت‌نام کنند و بعد از طي مراحل قانوني رواديد سفر اربعين را دريافت کنند.
سخنگوي ستاد مرکزي اربعين حسيني درباره صدور رواديد براي زائران اربعين حسيني متذکر شد: 16 مرکز صدور ويزاي اربعين حسيني از چندي قبل کار دريافت مدارک و صدور رواديد را آغاز کرده‌اند و تاکنون بيش از 160 هزار ويزا براي متقاضيان سفر به عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني صادر شده است.
گودرزي تصريح کرد: داشتن رواديد، گذرنامه و بيمه براي زائران اربعين حسيني الزامي است و تمامي متقاضيان سفر به عتبات عاليات بايد به اطلاعيه‌هاي ستاد مرکزي اربعين حسيني توجه کنند.
تاريخ: ۱۳۹۵/۸/۲۳