برگزاری دهمین طرح آمایش سراسری اتباع خارجی در استان البرز

 برگزاری دهمین طرح آمایش سراسری اتباع خارجی در استان البرز

 مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز با اشاره به مراحل طی شده جهت اجرای دهمین طرح آمایش اتباع خارجی ، از آغاز این طرح در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز؛ بهزاد جعفری اظهار داشت : اتباع کشور عراق و افغانستان دارای کارت اقامت از تاریخ 1394/02/08 به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز مراجعه و پس از دریافت معرفی نامه به دفاتر کفالت مراجعه نمایند.

 

وی در ادامه افزود : کارت مرحله دهم آمایش اتباع افغانستانی در دفاتر کفالت توزیع خواهد شد.لذا  اتباع خارجی پس از دریافت پیامک و اخذ نوبت میتوانند به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز مراجعه و پس از تعیین دفتر مورد نظر برای تحویل کارت اقدام نمایند.در نتیجه از مراجعه به سایر مراکز اداری خودداری نمایند.

 

ایشان همچنین اظهار نمود : با توجه به پیامک های ارسال شده به اتباع ، توصیه میگردد در روزهای تعیین شده جهت انجام امور مراجعه نمایند.زیرا عدم مراجعه جهت دریافت کارت در موعد مقرر به منزله غیبت یا خروج از کشور تلقی میگردد.

 

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی  استانداری البرز اضافه کرد: افراد دارای کارت آمایش 8 با اعتبار  1392/03/31که به دلایل موجه موفق به شرکت در طرح آمایش 9 نشده اندنیز میتوانند در این دوره از آمایش شرکت کنند.

وی در آخر خاطر نشان کرد: مسئولیت غیبت در طرح مذکور به عهده خود فرد می باشد .

                            

تاريخ: ۱۳۹۴/۲/۲۸